Hakkımızda

Biz Kimiz?

11.05.1979 yılında İstanbul’da dünyaya geldim. Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Endüstriyel Ürünler Tasarımı bölümünden 2006 yılında mezun oldum. Mezuniyetimden önce büyük ailemize ait olan mimarlık, mühendislik ve inşaat şirketinin merkez ofisinde ve şantiyelerinde teknik eleman olarak görev aldım.

2005 yılında babam,ben ve kardeşimin ortak olduğu mimarlık ve inşaat şirketinde  teknik müdür olarak görev aldım. Daha sonra bu şirket çatısı altında fuar stand tasarımı ve uygulamalarında tasarım ve imalat işlerinde çalıştım. Daha sonra 2011’ de şirketten ayrılarak, şantiyelerde ince inşaat imalatlarında görev aldım. Bu süreçte çeşitli inşaat firmalarının yurt içi ve yurtdışı inşaatlarının mağaza,alışveriş merkezi ile ofis  ince yapı  imalatlarında şantiye  sorumluluğu aldım.

2018 yılı itibari ile Bay mimarlık partneri olarak iş paylaşımında bulunmaktayım. Firma olarak mimarlık ve mühendislik projeleri,inşaat ve danışmanlık yapmaktayız

 

Tekin YağcıEndüstri Ürünleri Tasarımcısı

Bazı Deyaylar

% 100 Müşteri Memnuniyeti

Verdiğimiz kaliteli hizmet %99 oranında memnun müşteri potansiyeline sahip olmamızı sağlasa da biz yine de en iyi şekilde müşterilerimize hizmet vermek için sürekli yenilenmekteyiz.

Kalite

Farklı ve yaratıcı fikirlerinizi en kısa sürede kaliteli bir hizmet ile hayata geçirmenizi sağlamak için buradayız. Profesyonel ekibimiz size hızlı ve kaliteli bir hizmet anlayışı ile çözüme ulaştıracaktır.

Ekibimiz

TKN tasarım ekibi olarak şirketin ekip çalışalarımız  mesleklerinde  en üst düzeyde yapan gerçek uzmanlar ve yetenekli kişiler tarafından yapılmaktadır.

Stratejimiz

Yenilikçi Çözümler ve Fikirler

Sektördeki tüm yenilikleri sürekli olarak izliyor ve çalışmalarımızda kullanıyoruz.

Son Teknolojiler

Daha iyi hizmet sunmak için en son teknoloji ve gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Projelerimizde de bu teknojileri kullanıyoruz.

Detay Çözümleri

Yetenekli ve tecrübeli ekibimiz ile birlikte tüm detayların en ince ayrıntısına kadar inip çözüyoruz. çözebiliriz.